205 | KOUPAJÍCÍ SE DÍVKY
KREMLIČKA Rudolf (1886 – 1932)
- starting price: 3 000 CZK
- hammer price: 3 500 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Litografie na papíře, 16 x 2,2 cm, volný list, signováno vpravo dole RKremlička.